Вхід
Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Річний звіт про діяльність закладу освіти

Звіт

директора Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школи І-ІІ ступенів № 35 Полтавської міської ради Полтавської області»

Фесенко Ольги Володимирівни

про свою діяльність на посаді за 2017 – 2018 н. р.

м. Полтава 30.05.2018 р.

 

 

Сьогодні я звітую за свою роботу директора Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 35 Полтавської міської ради Полтавської області» за 2017/2018 навчальний рік.

Сприйняття реалій сучасного світу вимагає від керівника опанування новими технологіями , постійного зростання управлінської компетентності.

Багато в чому рівень розвитку школи залежить від мене, як директора. Я несу відповідальність за вибір стратегії за створення команди однодумців, за виконання обраної місії.

І найважливіше, школа існує для дитини. Саме учень є тим центром, навколо якого обертаються всі системи шкільної галактики.

Це є моя провідна думка.

Роботапедагогічногоколективубуласпрямована на реалізацію основних завдань:

•організаціяосвітньогопроцесунапідставідосягнень сучасної науки, органічного зв’язку з національною історією, культурою, традиціями;

•утвердженняукраїнськоїмовиякдержавноїмови,широкевивчення країнознавства,

залученнядо здобутківукраїнськоїта світовоїкультури;

•створення коллективу вчителів-однодумців, формування взаємин «учительучень»,«ученьучень»,«учительучитель»,«учительбатьки - учень» на гуманістичних засадах;

•організація обов’язковоїпошуково-дослідницькоїроботи всіхучасниківосвітнього процесу;

•органічне поєднання класно-урочної системи із груповою та індивідуальною самостійною роботою учнів;

Головною метою освітнього процесу в навчальному закладі євиявленняйрозвитокздібностейкожногоучня,формуваннядуховнобагатої,вільної,фізичноздорової,творчомислячоїособистості,якаволодієміцнимибазовимизнаннями,орієнтована на високі моральні цінності.

Як директор школи, у своїй діяльності протягом звітного періоду, я керувалася Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. №778, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

 

Результативність навчально-виховного процесу

 

  • праці – це основний показник діяльності навчального закладу. Одним з найважливіших результатів є якість навчання.

Участь учнів школи в конкурсах, турнірах, змаганнях

 

Назва

Кількість учнів

Міський етап обласного дитячого еколого-краєзначого конкурсу «Малі ріки Полтавщини»

ІІ місце

(вчитель Грисик І.М.)

Міський етап акції «Зелений паросток майбутнього»

 

ІІ місце

(вчитель Грисик І.М.)

Конкурс «Котигорошко»

ІІ місце

(вчитель Глушко Т.В.)

Обласний фестиваль конкурсу учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в краще майбутнє» у номінації «Охороняти природу – це здорово»

V місце

(Кириленко П.С.)

Регіональний відкритий конкурс дитячої творчості «Дивосвіт»

  • Номінація «Образотворче мистецтво» - І місце Шуляк Катерина (9 клас) вчитель Пітель Ю.М.
  • Номінація «Паперопластика» - І місце Литвиненко Яніна (9 клас)

Вчитель Грисик І.М.

 

Міський етап конкурсу звітів Всеукраїнськоїї експедиції учнівської молоді «Моя батьківщина – Україна»

Учасники

Конкурс «Світ професій»

7 місце

(Оленченко І.М., Кириленко П.С.)

VІІІ міський конкурс «Волонтер року»

Отримали звання «Кращий волонтерський загін у сфері охорони за збереження навколишнього середовища і тварин»

(Кириленко П.С.)

 

Міський конкурс «Творче тріо» (ЗЗСО № 37,№ 20, № 35)

ІІІ місце

(вчитель Косенко К.І.)

VІІІ обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята»

Дудка Анстасія (8 кл.) нагороджена грамотою Полтавського обласного центру туризма і краєзнавства учнівської молоді

Міський етап Всеукрїнського конкурсу « Парки-легені міст і сіл»

І місце

(вчитель Грисик І.М.)

Обласний етап конурсу «Збережи ялинку»

ІІІ місце Литвиненко Яніна (9 клас)

Вчитель Грисик І.М.

Міжнародний конкурс Лесі Українки

Номінація «Малюнок» -Шуляк Ксенія (7 клас) – ІІ місце

 

Міський зональний огляд екологічних агітбригад та театрів

ІІІ місце

(вчитель Грисик І.М.)

Міський конкурс «Читач року»

Гаража Сергій (6 клас) номінація «Найкращий читацький щоденник»

Міський конкурс з англійської мови

Гаража Сергій (6 клас) номінація «Кращий декламатор» - ІІІ місце

Варава Дар’я (8 клас) номінація «Кращий арт-учасник» - ІІІ місце

Всеукраїнська олімпіада з хімії

Олекандра Деркач – ІІІ місце

(вчитель Грисик І.М.)

 

Приймали участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», математичному конкурсі «Кенгуру», в конкурсі «Олімпус» (географія, історія, англійська мова), в українознавчому конкурсі «Соняшник».

Фінансово-господарська діяльність

 

Будівлі нашої школи досить старі. Але незважаючи на великий вік та зношеність, адміністрація школи разом з коллективом вчителів, працівників, батьків постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її у робочому стані. Фінансування потреб школи проводиться централізованою бухгалтерією управління освіти Полтавської міської ради. Бухгалтерією здійснюються проплати за спожиті школою енергоносії. Завдяки злагодженості відповідальних за економію працівників, школа не виходить за ліміти спожитих енергоносіїв. Управління освіти і виконком Полтавської міської ради виділяють кошти на нагальні потреби закладу.

Потребує ремонту електромережа закладу. В цьому навчальному році нагальним залишається питання ремонту стелі у підсобному приміщенні харчоблоку. Батьки 1 класу власними силами придбали індивідуальні шафи для одягу.

Заплановано здійснити ремонти та підготовку класних кімнат до навчального року. Працівниками централізованої бухгалтерії планово проводиться інвентаризація майна, зауважень щодо забезпечення його збереження та оприбуткування немає. Завжди вчасно готується звітна документація, матеріали списуються або оприбутковуються.

Приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках щороку висаджуються квіти, які протягом літа доглядаються учнями школи, своєчасно обрізаються дерева, кущі, біляться бордюри. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах, в саду, винесення та періодичне вивезення сміття з території школи.

Облік матеріальних цінностей за 2018 р.

Назва матеріалу

Дата

Від кого поступило

Кількість

Сума

Інвентарний номер

Підставка для квітів

01.02.

2018

Благодійна допомога від батьків

2 шт.

600,00 грн.

11136772

Шафа для одягу

01.02.

2018

1 шт.

3700,00 грн.

11136773

Швабри

09.02.

2018

8 шт.

120,00 грн.

 

Йоршик для унітаза з підставкою

09.02.

2018

4 шт.

100,00 грн.

 

Щітка для прибирання

09.02.

2018

2 шт.

70,00 грн.

 

 

Управлінська діяльність

 

Управління школою здійснюється згідно річного плану роботи школи, плану внутрішкільного контролю та календарних планів вчителів-предметників і планів виховної роботи класних керівників. Така система планування, що відпрацьована у школі і заснована на взаємодії всіх ланок, підрозділів та учасників навчально-виховного процесу, забезпечує координацію їх діяльності, єдність вимог, контролю та взаємоконтролю в процесі роботи, сприяє досягненню ефективності та вдосконаленню навчально-виховного процесу й забезпечує планомірний розвиток школи.

У навчальному закладі в наявності усі нормативно-правові документи, що регламентують діяльність загальноосвітнього навчального закладу. З підключенням школи до мережі Інтернет стало можливим користуватися матеріалами сайтів Міністерства освіти і науки України, сайтами обласних інститутів післядипломної освіти, інших закладів освіти, що дає можливість оперативно й мобільно користуватися достовірною інформацією вчителям і адміністрації школи, вчасно знайомитися з новими документами та, навіть, їх проектами.

Контроль - це важлива, складна та об’єктивно необхідна функція управління. У школі ефективність здійснення контролю зумовлює якість реальних і подальше прогнозування бажаних показників розвитку закладу освіти, його навчально-виховного процесу та діяльності всього шкільного колективу. Контроль дозволяє тримати в полі зору управління найважливіші питання школи, своєчасно реагувати на відхилення від норми та на негативні явища, знаходити невикористані резерви, підтримувати оптимально трудову атмосферу в колективі. У школі адміністрацією використовується багато різних форм контролю за станом навчально-виховного процесу і , в першу чергу, таких традиційних як вивчення викладання стану предметів та виконання навчальних планів та программ, перевірка класних журналів, щоденників, зошитів тощо. Аналіз результатів внутрішньошкільного контролю знаходить відображення у рішеннях педагогічної ради школи, відповідних наказах по навчальному закладу. Крім контролю за рівнем знань та навчальних досягнень учнів проводяться систематичні дослідження стану відвідування занять та стану навчальної дисципліни.

Враховуючи сучасні вимоги, стиль керівництва школою більш близький до демократичного, так як більшість рішень приймаються на основі врахування думки колективу й інтересів справи, створюється такий мікроклімат, коли успіхи кожного сприймаються позитивно, ініціатива й самостійність підтримується, повноваження делегуються. У своїй роботі дуже хочу, щоб були з колегами партнерські стосунки, адже ми робимо одну справу і маємо бути зацікавлені в цьому. Проблеми обговорюються й виробляються різні варіанти рішення, з них обирається найбільш оптимальний, затверджується і в подальшому здійснюється. Основними формами спілкування є наради, індивідуальні бесіди, інформування. Контроль здійснюється не заради пошуку винних, а заради позитивного кінцевого результату. Тож у новому 2018-2019 навчальному році, усім бажаю працювати творчо, удосконалюватись, зростати у професійній кар'єрі. Нехай він буде роком здійснення бажань на кращі здобутки, ніж у цьому році.

Якщо ми хочемо досягти певних позитивних змін, треба мати велику ціль, на шляху до якої ми отримаємо очікуваний результат. А це в свою чергу означає, що треба планувати успіх, перемогу. Такі досягнення, які видаються нам сьогодні нереальними, неможливими, але саме вони задають напрямок руху нашого навчального закладу."

Висловлюю щиру подяку за тісну співпрацю. Сподіваюсь на подальше порозуміння у роботі.

 

Дякую за увагу!

Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Полтаве
Архів записів
Пошук