Вхід
Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Річний звіт про діяльність закладу освіти

Звіт

директора  Комунального закладу «Полтавська  загальноосвітня школи І-ІІ ступенів № 35 Полтавської міської ради Полтавської області»

Фесенко Ольги Володимирівни

про свою діяльність на посаді  за  2018 – 2019 н. р.

м. Полтава 21.05.2019 р.

Сьогодні я звітую за свою роботу директора Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 35 Полтавської міської ради Полтавської області» за 2018/2019 навчальний рік.  

Змінюються часи, змінюються потреби людства, незмінними залишаються тільки  потреба у вихованні, у навчанні, у передачі досвіду від покоління до покоління. Але шляхи, якими ми задовольняємо ці потреби вже зовсім інші ніж 20,10, 5 років тому. Тож настав час змінюватися і школі.

Цей рік став визначним для української освіти. Почалося впровадження Концепції «Нова українська школа». Школа стає вже не знаннєвою, а компетнісною. Ми ставимо за мету взяти від традиційної школи кращі здобутки та перезавантажити її новим змістом і формами. На цей процес спрямовувалися зусилля педагогічного колективу школу у 2018-2019 н.р.

Новій школі потрібен новий вчитель, з новими підходами, з новим сприйняттям сучасної дитини, з бажанням знайти з нею спільну мову, не руйнуючи її світ.

Щоб збудувати оновлену школу, необхідно перед усім підготувати такого вчителя. Тому забезпеченню раціонального добору і розстановки кадрів, створенню необхідних умов для підвищення фахового і кваліфікаційного рівня працівників; сприянню їх професійному зростанню у минулому навчальному році придіілено особливу увагу. У світлі провадження Концепції «Нова українська школа», Закону України «Про освіту» значна увага приділялась фаховому перезавантаженню кваліфікаційного рівня педагогів школи. З метою занурення в НУШ вчителі школи пройшли навчання на очних, дистанційних та онлайн-курсах. Це вчителі початкової школи, англійської мови, музики, заступник директора з навчально-виховної роботи.

І найважливіше, школа існує для дитини. Саме учень є тим центром, навколо якого обертаються всі системи шкільної галактики.

Головною метою освітнього процесу в навчальному закладі євиявленняйрозвитокздібностейкожногоучня,формуваннядуховнобагатої,вільної,фізичноздорової,творчомислячоїособистості,якаволодієміцнимибазовимизнаннями,орієнтована  на високі моральні цінності.

  Як директор школи, у своїй діяльності протягом звітного періоду, я керувалася Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. №778, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

 

 

           Результативність навчально-виховного процесу

 

                Результати  праці – це основний показник діяльності навчального закладу.  Одним з найважливіших результатів є якість навчання.                         

          Участь учнів школи в конкурсах, турнірах, змаганнях

 

Назва

Кількість учнів

 Міський етап акції «Зелений паросток  майбутнього»

ІІ місце

(вчитель Грисик І.М.)

Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел»

ІІІ місце

(вчитель Грисик І.М.)

Міський етап Всеукрїнського конкурсу « Парки-легені міст і сіл»

ІІ місце

(вчитель Грисик І.М.)

Обласний фестиваль конкурсу учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в краще майбутнє» у номінації «Охороняти природу – це здорово»

V місце

(Кириленко П.С.)

Регіональний відкритий конкурс дитячої творчості «Дивосвіт»

  • Номінація «Образотворче мистецтво» - ІІ місце Варава Дар’я  (9  клас) вчитель Пітель Ю.М.

VІІІ міський конкурс «Волонтер року»

Отримали звання «Кращий волонтерський загін у сфері охорони за збереження навколишнього середовища і тварин»

(Кириленко П.С.)

 

ІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з фізики

Пітель Віталій (8 клас), Гаража Сергій (7 клас)  – І місце

ІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з математики

Пітель Віталій (8 клас)  – ІІ місце

ІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з географії

Пітель Віталій (8 клас) – ІІ місце

Дудка Єлизавета (7 клас) – ІІІ місце

ІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» з інформатики                      

          Підлипний Павло (5 кл.), Перелет Єлизавета (5 кл.), Вязовська Поліна (5 кл.), Іноземцев Захар (3 кл.)– І місце

         Віцько Аліна (8 кл.),  Гапчич Діана (5 кл.),  Янко Діана (5 кл.), Матійченко Вікторія (5 кл.), Гаража Сергій (7 кл.) – ІІ місце

        Филипась Ярослава (7 клас), Демяник Матвій (9 клас) – ІІІ місце

ІІІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» і «Всеосвіта»  з української мови та літератури

Гаража Сергій (7 кл.), Филипась Я. (7 кл.), Перелет Є. (5 кл.) – І місце

Всеукраїнський конкурс «Безпечний інтернет»

        Вязовська Поліна (5 кл.), Савич Дмитро (7 кл.), Віцько Аліна (8 кл.), Брашован Олександр (9 кл.), Демяник Матвій (9 кл.), Данилко Максим (9 кл.) - І місце

        Гапчич Діана (5 кл.), Перелет Єлизавета (5 кл.), Дудник Даніїл (5 кл.), Довгаль Артем (7 кл.),  Дудник Єлизавета (7 кл.), Деркач Олександра (8 кл.), Дудка Анастасія (9 кл.) – ІІ місце

       Барай  Максим (5 кл.) , Шуляк Вероніка (6 кл.), Филипась Ярослава (7 кл.), Данилко Олександр (8 кл.), Шуляк  Ксенія (8 кл.), Могила Марія (9 кл.) –ІІІ місце

Міський конкурс  з англійської мови

Варава Дар’я (9клас) номінація «Кращий арт-учасник» - ІІ місце

Всеукраїнський  фестиваль-конкурс  учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ", присвячений Лесі Українці.

Гаража  С. (7 кл.) – 1 місце «Декламація»;

Варава  Д. (9 кл.) – 2 місце «Малюнок»

Вчитель Косенко К.І.

Міський зональний огляд екологічних агітбригад та театрів

І місце

(вчитель Грисик І.М.)

Обласний огляд екологічних агітбригад та театрів

ІІ місце

(вчитель Грисик І.М.)

Міський конкурс «Читач року»

Гаража Сергій (7 клас) – І місце

Всеукраїнська олімпіада з фізики

Пітель Віталій – ІІІ місце

(вчитель Пітель Ю.М.)

 

Приймали участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», математичному конкурсі «Кенгуру», в конкурсі «Олімпус» (географія, історія, англійська мова),  в українознавчому конкурсі «Соняшник», конкурсі знавців української мови імені П. Яцика, конкурсів профорієнтаційному проекті «МедіаТерра», англомовному конкурсі творчого письма «Write On».

 

Ціннісне ставлення до людей:

До дня міста 21 вересня з ініціативи адміністрації навчального закладу, за активної підтримки учнівського, батьківського та педагогічного колективів на базі загальноосвітньої школи було організовано проведення «Майстерні міста», а саме: організовано екскурсію пам’ятними місцями селища крутий Берег (Цибарова Л.І.), майстер- класи з виготовлення оберегів (Косенко К.І.), орієнтування на місцевості (Головко І.М.), розмальовування вуликів (Кириленко П.С.). Було запрошено військово-патріотичний гурток «Скіф», який провів майстер класи з рукопашного бою та стрільби з луку. Батьківським колективом було організовано фарбування шкільного паркану, а на завершення свята для всіх присутніх було організовано частування кашею. До заходу були запрошені мешканці селища та учнівсько-педагогічний колектив ЗЗСО № 20 імені Б. Серги.

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов тиждень початкової школи в Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №35 Полтавської міської ради Полтавської області". Конкурси, ігри, змагання, відкриті уроки, години спілкування, вікторини , виставка малюнків та поробок з конструктора "LEGO" розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

19 грудня в приміщенні будинку культури селища Крутий Берег, відбулося свято "У пошуках Миколая " (керівник Косенко К.І.). Велика подяка батькам акторів за те, що знайшли костюми для перевтілення дітей у героїв книжок. Запальні танці від танцювального гуртка "Ритміка", керівник Головко Інна Михайлівна, не залишили байдужими жодну людину в залі.Учні 5-9 класів чудово зіграли свої ролі і подарували позитив усім.

         Напередодні дня Святого Миколая, учні 2 класу, разом зі своєю вчителькою, Филипась Оленою Іванівною, готували смачні імбирні пряники. Солодкий запах зачаровував всю школу.

Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і родинних свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро та сміх . Вже традиційно збирає учнів та їх батьків на новорічний ранок у чарівно прикрашеному актовому залі селищного будинку культури , біля розкішної ялинки. У заході брали участь діти з усієї школи. Веселощі, жарти, танці, співи, хоровод, вітання Діда Мороза, Снігуроньки… Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

Ціннісне ставлення до природи.

На протязі року  школа проводила широку екологічну роботу. Учні під керівництвом класних керівників прибирали закріплену за класами територію за встановленим графіком, крім цього, учнівський та педагогічний колективи активно брали участь у проведених суботниках та акціях з охорони природи.

17 жовтня 2018 року на базі Полтавської гімназії № 17 відбувся міський захід «Екологи-2018: у гармонії з природою», на якому підбиті підсумки природоохоронної та просвітницької діяльності учнівських та педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти м. Полтави.

Наші вихованці екологічного гуртка “Юні охоронці природи” на чолі з вчителем біології Грисик Іриною Михайлівною стали призерами:

- міського етапу обласного конкурсу «Зелений паросток майбутнього» (ІІ місце);

- міського етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних бригад та екологічних театрів (ІІІ місце);

- міського етапу Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» (ІІІ місце).

Були нагороджені Дипломами управління освіти та сертифікатами на отримання грошової винагороди .

Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів. Одне з найбільш великих досягнень нашої школи – 1 місце в міському зональному огляді екологічних агітбригад та театрів, 2 місце на обласному етапі. Під чітким керівництвом вчителя хімії та біології Грисик І.М. ми здобули перемогу. Дуже пишаємося дітьми і висловлюємо подяку батькам, педагогічному колективу школи за допомогу та підтримку. Разом - ми сила!

Ціннісне ставлення до праці.

Суспільно-корисна діяльність учнів була спрямована на організацію чергування класів по школі, на збереження та ремонт шкільних меблів. Слід зазначити, що чергування проходило відповідно до затвердженого графіку, всі класи відповідально ставилися до обов'язків чергових учнів.

З приходом весни відновилось прибирання пришкільної території та присадибних ділянок. Було розширено клумби біля школи та висаджено нові кущі квітів. На присадибних ділянках висаджено молоді каштани та дуби.

Ціннісне ставлення до мистецтва.

Свято "Стежинами усної народної творчості» підготувала вчитель Косенко Катерина Іванівна. Казкова подорож, в яку потрапили учні 7 класу Гаража Сергій і Савич Дмитро, охопила собою всю календарну обрядовість. Нікого не залишили байдужими чотири пори року зі своїми обрядами і традиціями, запальні танці           ( вихованці танцювальних гуртків "Танцювальна мозаїка" і "Ритміка"- Оленченко І.М., Косенко К.І.), пісні, колядки, Святий Миколай та його зірочки – всі завітали до нас на свято. У святковому калейдоскопі взяли участь учні 2-9 класів. Присутні були вражені та розчулені щирістю дитячих усмішок.

Протягом року  в школі працювали гуртки «Веселка»,  «Ритміка», «Спортивні секції», «Чарівний пензлик», «Юні охоронці природи».

         З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає на цей день. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

         Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашому закладі .  Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям. Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували майже всі учні школи. Звучали вірші, гуморески, різні інсценування.

         Затишне приміщення селищного клубу було осяяне дитячими талантами та людськими посмішками. Танцювальні номери від вихованців гуртка "Ритміка", пісні у виконанні учнів 1 і 6 класів, вокальний номер від вчителів школи, танцювальний номер від матусь і їх дітей, уривки з творів українських класиків "Кайдашева сімя" та "Наталка Полтавка" від акторів театрального гуртка "Веселка" - все це стало запорукою гарного настрою для дітей та їх рідних,друзів і вчителів на весь день!

         Сюрпризом стало нагородження вчителів школи грамотами від голови селищної ради Харенко Світлани та її заступниці Лисенко Світлани за вагомий внесок у розвиток підростаючого покоління, високий професіоналізм, активну життєву позицію та розвиток селища.

В березневий день до нас у школу завітала чудова людина, гарна жінка, талановита письменниця-землячка Олена Колінько! Діти уважно слухали її розповідь, грали в ігри, задавали питання і просто спілкувалися. Отримавши автограф пані Олени, кожен хотів сфотографуватися та прочитати книгу «Шпалереон».

Ціннісне ставлення до себе.

10.09.2018 року в Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №35 Полтавської міської ради Полтавської області" завітали співробітники психологічної служби УКЗ ГУНП в Полтавській області, спільно з відділом ювенальної превенції поліції Полтавщини. Під час бесіди зі школярами обговорювалися проблеми сучасної молоді, наслідки гри "Момо","Синій кит", тощо. Ці ігри провокують дітей на самогубство, тому зустріч пройшла під гаслом " Я обираю життя!".

         В листопаді 2018 р.До учнів школи  завітали гості. Представники школи "Робототехніки". Цікава розповідь, сучасні моделі роботів, ігрова програма пробудили інтерес дітей до творчості та навчання.

18.10.2018 року до нас завітала керівник кризового центру адаптації для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах – Чикурова Олена. Розповідалаучням про форми торгівлі людьми та запобіганню подібних ситуацій, 21.11.2018 року – завітали з виховною бесідою головний спеціаліст відділу право просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Костенко Андрій Анатолійович та інспектор роти №1 батальйону управління патрульної поліції лейтенант поліції Возниця Руслан Сергійович, що провели лекцію з правовихоної роботи.

         1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом, тому у  школі були проведені низка заходів , головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.

         13.05.2019 року патрульна поліція міста Полтава відвідала учнів молодших класів. Поліціянти провели з ними профілактичну бесіду на тему "Правила дорожнього руху". Інспектори звернули увагу школярів щодо дотримання ПДР , роз'яснили, які можуть бути наслідки і чому правил так важливо дотримуватись.
Дітям дуже сподобалось, вони задавали різноманітні запитання та самі моделювати всілякі ситуації.

Фізичний розвиток дітей здійснюється на уроках фізкультури та в позаурочний час. З учнями проводились бесіди вчителями фізичного виховання та класними керівниками  про спорт і туризм. Перед кожною новою темою з учнями проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності та бесіди з правил поведінки.

Робота із запобігання дитячого травматизму планується та проводиться згідно з законами «Про охорону праці», «Про  пожежну безпеку», «Про дорожній рух», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення». Протягом року реалізуються програми «Основи безпеки життєдіяльності». Напередодні канікул проводяться додаткові навчально-виховні заходи з попередження дитячого травматизму.

   Протягом 2018/2019 навчального року адміністрацією проведені перевірки санітарного стану навчальних кабінетів. Особлива увага зверталась на рівень освітленості кабінетів, наявність інвентарю для прибирання, дотримання режиму провітрювання, чистоти впродовж дня.

Таким чином, виховна робота за 2018/2019 навчальний рік виконана в повному обсязі.

                

       

 

 

Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Полтаве
Архів записів
Пошук