Вхід
Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Проектна діяльність закладу

Проектна діяльність закладу

Мета: створення сучасного освітнього середовища, спрямованого на пошук та впровадження ефективних способів розкриття, вдосконалення та реалізації творчого потенціалу дитини через навчання, сім’ю, громаду.

Завдання:

  • Підвищити якість освітніх послуг у відповідності з освітніми стандартами.
  • Забезпечити права дітей на вибір видів і форм діяльності, створити оптимальні умови для виявлення та розвитку творчої обдарованості кожного учня школи.
  • Реалізовувати інтелектуальний потенціал та емоційний інтелект дітей та дорослих шляхом активного залучення до навчальної та суспільно – громадської діяльності.
  • Забезпечити позитивний імідж навчального закладу.
  • Здійснювати освітній процес відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей учнів.
  • Забезпечити збереження та зміцнення здоров’я дітей .

 

1. Проект «Якісна освіта» ( координатор Фесенко О.В.) має на меті використання ефективних моделей і технологій роботи з дітьми, надання якісних освітніх послуг.

2. Проект «Плекаємо сад знань» (координатор Майборода Л.Б.) орієнтований на стимулювання учнів до отримання знання у повсякденному житті.

3. Проект «Юні охоронці природи» (координатор Грисик І.М.) орієнтований на формування бережливого ставлення людини до навколишнього середовища

4. Проект «Шкільне подвір’я майбутнього» (координатор Кириленко П.С.) передбачає естетичне облаштування території шкільного подвір’я: ремонт, заміна та установка нових об'єктів; озеленення, декорування окремих конструкцій, ліквідація елементів, що негативно впливають на естетику території; облаштування зон відпочинку, їх модернізація.

  1. Проект «Разом до здоров’я» (координатор Олексенко А.О.) забезпечить реалізацію проблеми ,,Збереження і зміцнення здоров’я дітей під час освітнього процесу”.
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Погода в Полтаве
Архів записів
Пошук